Rekreačné kurzy potápania

Open Water Diver - Základný kurz potápania

Základný kurz potápania je prvým kvalifikačným stupňom potápania s prístrojom. Je určený predovšetkým tým záujemcom, ktorí sa iba začínajú tomuto krásnemu športu venovať. Úspešní absolventi kurzu obdržia medzinárodne platný potápačský certifikát PADI, NAUI alebo SDI, ktorý ich oprávnuje potápať sa na celom svete a otvára im dvere potápačských základní.

Junior Open Water Diver - Základný kurz potápania pre mládež

Kurz "JUNIOR OPEN WATER DIVER" je najnižším kvalifikačným stupňom potápania s prístrojom v systéme PADI, NAUI alebo SDI. Je určený pre mladých potápačov od 10-15 rokov, ktorí sa iba začínajú tomuto krásnemu športu venovať. Úspešní absolventi kurzu obdržia medzinárodne platný potápačský certifikát, ktorý ich oprávňuje potápať sa v doprovode skúsenejších potápačov na celom svete a otvára im dvere potápačských základní.

Advanced Diver - Pokročilý kurz potápania pre mládež

Kurz "ADVANCED SCUBA DIVER" je ďalším kvalifikačným stupňom potápania s prístrojom v systéme PADI, NAUI alebo SDI. Je určený predovšetkým tým záujemcom, ktorí si chcú rošíriť svoje vedomosti o nové poznatky nadobudnúť ďalšie potápačské zručnosti. Úspešní absolventi kurzu obdržia potápačský certifikát a medzinárodnú identifikačnú kartu.

Master Scuba Diver - Zdokonaľovací kurz potápania

Kurz "MASTER SCUBA DIVER" je najvyšším amatérskym kvalifikačným stupňom potápania s prístrojom v systéme NAUI alebo SDI. Je určený predovšetkým tým záujemcom, ktorí chcú pokračovať v profesionálnej línii. Pre amatérov predstavuje možnosť získať nové vedomosti a skúsenosti v kontrolovanom potápačskom prostredí za asistencie skúsených inštruktorov.

Samotný kurz reprezentuje prierez základných potápačských špecializácií akými sú:

- hlboké potápanie
- potápanie v suchom obleku
- vysokohorské potápanie

Syndikovať obsah