Discover Scuba Diving - Potápanie na otvorenej vode

V rámci šírenia pozitívneho obrazu potápačského športu na Slovensku, ponúka Potápačská škola Aqua Mar pre širokú verejnosť možnosť vyskúšať si čaro tohto krásneho športu na vlastnej koži. Pre záujemcov o tento v iných krajinách veľmi populárny druh športovej aktivity a trávenia voľného času, predstavuje potápanie na otvorenej vode prvú skúsenosť v prípade, že uvažujú o absolvovaní kompletného kurzu potápania s prístrojom. Pre iných môže byť vyplnením dávneho sna z mladosti. Svoje prvé nádychy pod vodou môžeš absolvovať v kontrolovanom prostredí za prísnej asistencie inštruktora. Takéto podmienky sú bezpečné, a zaručujú veľmi pozitívny celkový zážitok z ponoru.

Pod vedením skúsených inštruktorov sa zoznámiš s niektorými súčasťami potápačského výstroja, jeho prípravou, kompletizáciou a montážou. Za pomoci svojich nových "potápačských partnerov" sa ho naučíš nasadzovať a čiastočne aj používať. V priebehu ponoru získaš niektoré základné zručnosti, potrebné na bezpečný pohyb vo vodnom prostredí.

Nie je vylúčené, že potápanie Ťa zaujme natoľko, že zatúžiš pokračovať vo výcviku a v ďalšom objavovaní jeho tajomstiev. V takom prípade Ti ponúkame prirodzené pokračovanie vo výcviku a samozrejme výhodnejšiu cenu kompletného kurzu potápania s prístrojom - "Open Water Diver".

Podmienky účasti

- vek 10-99 rokov
- plavecká spôsobilosť
- vyhlásenie o zdravotnom stave
- u neplnoletých súhlas zákonného zástupcu

Doba trvania

- cca 120 minút

Cena kurzu 1 400 Sk (Cena s DPH)

Zahŕňa:
- plnenie fliaš vzduchom
- zapožičanie kompletného výstroja
- školné
- účastnícky diplom