Suunto t4c (training wristop computer-monitorovanie srdca)


t4c_BlackVolcanot4c-black-frost
Model:t4c (training wristop computer-monitorovanie srdca)
Výrobca:Suunto
Cena s DPH: 183,70 € (5 534 Sk)

Suunto t4c sa prispôsobuje vášmu meniacemu sa fyziologickému stavu, takže aktuálne prevádza cielené doporučenia na dosiahnutie optimálnej fyzickej kondície. Či športovec príjme alebo odmietne odporučené zaťaženie. Suunto t4c pokračuje v monitorovaní a prispôsobovaní sa športovcovi, čím aktualizuje plán pre postupný výkonnostný rast športovca. Vytrvalostné športy na súťažnej úrovni: beh, cyklistika, jazda na horskom bicykli, beh na lyžiach, triatlon a ďalšie.

Ako dlho máte bežať? Ako rýchlo máte kráčať? Ako rýchlo sa máte pohybovať? Súnto t4c vám dá tie správne odpovede a poskytne rady potrebné pri tréningu. Používaním vylepšenej funkcie Suunto Coach vyhodnotíte váš atletický výkon, a dostanete osobný päťdenný tréningový program, ktorý vám pomôže efektívne dosiahnúť vaše ciele. Skôr než stratíte týždne hľadaním vášeho režimu cvičenia, nechajte si radšej od Suunto Coach poradiť a rýchlo budete správne nasmerovaný tvorbou rozumných tréningových odporúčaní pre frekvenciu, trvanie a intenzitu vašich cvičení.

Používajte Suunto t4c s pribaleným Suunto Comfort Belt, ktorým monitorujete vášu frekvenciu srdca alebo spotrebu kalórii v reálnom čase, alebo umožňuje vypočítať váš Tréningový efekt a vidieť či trénujete v optimálnej hladine. Ak sa váš plán zrazu zmení, Suunto Coach adaptuje nový plán a poradí vám ktoré dni trénovať a ako, rovnako ako aj kedy odpočívať.

Bezpečne spárujte váš Suunto t4c a Suunto Comfort Belt cez interferenčne nerušený digitálny ANT prenos. Taktiež môžete používať toto bezpečné spojenie a monitorovať vašu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť, alebo kádenciu spárovaním Suunto t4c s voliteľným Suunto PODom.

Suunto t4c - váš tréner:
Používaním Suunto Coach dostane osobný, podrobný tréningový plán a meranie frekvencie srdce, spotreby kalórii a Tréningový efekt v reálnom čase.
Bezpečné spárovanie a interferenčne nerušený digitálny prenos umožňuju merať vašu rýchlosť, prejdenú vzdialenosť a kádenciu s voliteľnými Suunto POD zariadeniami.
Farebné možnosti: Black Volcano a Black Frost.
Suunto t4c je taktiež dostupné v Suunto balíčkoch - s POD zariadeniami pre cyklistiku, chôdzu a multišportové aktivity.

Stránka výrobcu: http://www.suunto.com/suunto/Worlds/main/world_article_normal_no_ATL.jsp?CONTENT...