Aqualung IMPRESSION transp. silikon

Aqualung IMPRESSION transp. silikon
Aqualung IMPRESSION transp. silikonAqualung IMPRESSION transp. silikon
Model:IMPRESSION transp. silikon
Výrobca:Aqualung
Cena s DPH: 41,90 € (1 262 Sk)

Impression t.s. je ľahká potápačská dvojzorníkovej konštrukcie s lícnicou z transparentného silikónu a s rozšíreným zorným poľom výhľadu.

Impression t.s. je potápačská maska inovatívnej dvojzorníkovej konštrukcie. Dizajn masky sa inšpiroval úspešnou Micromask technológiou, ktorá výrazne redukuje vnútorný objem masky a optimalizuje zorné pole výhľadu.

AFT (advanced fit technology) lícnica umožňuje mať rozdielne štruktúry na jej okraji, aby sa zabezpečilo lepšie priľnutie masky na tvári užívateľa. Špeciálny tvar lícnice zabezpečuje vynikajúci komfort. Štruktúrovaný lem lícnice má veľkú kontaktnú plochu medzi pokožkou tváre a silikónovou lícnicou pre zabezpečenie lepšieho tesnenia. Lícnica masky je z mäkkého transparentného 100% antialergického silikónu, ktorý sa prispôsobí ľubovoľnej tvári a poskytuje pohodlie pri nosení. K vysokému komfortu masky prispieva silikónový remienok rozšírenie v záhlavovej časti a unikátny, patentovaný systém využívajúci pracky s kardanovým kĺbom a ľahko dostupné ovládacie tlačidla, ktoré sú umiestené po stranách praciek.

Tvar zorníkov zvyšuje zorné pole v horizontálnej ako aj vertikálnej rovine. „Grip effect“ na nose zas zlepšuje prístup a vyrovnávanie tlaku.

Maska je dostupná vo viacerých farebných kombináciách.

  • inovatívne riešenie rámu minimalizujúce vnútorný objem a maximalizuje zorné pole
  • lícnica z transparentného antialergického silikónu
  • dva zorníky z 3mm tvrdeného skla
  • ľahko nastaviteľný remienok rozšírený v zadnej časti
  • pracky s kardanovým kĺbom a tlačidlami po stranách
  • 155g

Telo masky

Model

Lícnica

Upínací systém

Hmotnosť

Malý farebný rám

2 zorníky z 3mm tvrdeného skla

Antialergický priehľadný silikón

Ľahko nastaviteľné pracky s kardanovým kĺbom

155 g