Technisub EXPRESS ADJ

Technisub EXPRESS ADJ
Technisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJTechnisub EXPRESS ADJ
Model:EXPRESS ADJ
Výrobca:Technisub
Cena s DPH: 59,90 € (1 805 Sk)

Express Adj sú inovatívne remienkové plutvy využívajúce pružinový efekt pre čo najefektívnejší a najvýkonnejší kop. Pohodlie, výkon a účinnosť sú hlavné atribúty tohto stroja pohonu pod vodou.

Express Adj sú remienkové plutvy od firmy Technisub, ktoré sú svojim dizajnom a patentovanými technológiami predurčené pre pohodlné a efektívne vyžitie. Otvorená papučka je vyrobená z mäkkej termoplastickej gumy, ktorá má v rôznych častiach rôznu hrúbku. Vďaka svojmu anatomickému tvaru pohodlne drží nohu na správnom mieste a zabezpečuje optimálny prenos energie kopu z chodidla na listovú časť plutvy.

Express plutvy pracujú na rovnakom princípe ako populárne plutvy Slingshot a Hotshot. Funkcia silikónových pružín bola u plutiev Express nahradená novou patentovanou membránou z veľmi pružnej gumy nazvanou "Armadillo" (pásovec). Táto pružinová technológia namiesto silikónových pružín má pri špičke tzv. "Armadillo", teda predĺženú membránu z ultra elastickej gumy. Rovnako ako silikónové pružiny aj táto membrána pri kope smerom nadol akumuluje energiu, ktorú uvoľní pred kopom smerom nahor a tým zvyšuje efektivitu a výkon plutiev pri zábere. Spojenie papučky a listu je posunuté až do polovice chodidla, vďaka čomu sa menej zaťažujú prsty a členok. Spodná časť botky má na celej ploche protišmykový úpravu.

Armadillo taktiež premosťuje medzeru medzi prednou časťou papučky a zadnou časťou listu plutvy, čím eliminuje prenos vody cez plutvu.

Plutvy majú ESBS systém ("ergonomic strap and buckle system"), ktorý predstavuje rýchlo nastaviteľný a uvoľňujúci upínací systém skladajúci sa z ergonomického remienka a praciek. Špeciálne vytvarovaný remienok s veľkým okom v strede umožňuje ľahké nazúvanie a vyzúvanie plutiev, a rovnako ľahkú manipuláciu aj v hrubých rukaviciach.

Základné vlastnosti produktu:

  • pružinový efekt
  • anatomicky tvarovaná papučka s rozdielne hrubými zónami poskytuje nie len vysoký komfort ale aj maximálny prenos energie na list plutvy
  • Armadillo zóna - membrána z ultra pružnej gumy
  • protišmyková úprava
  • bočné gumené rebrá zabezpečujúce vedenie vody pozdĺž celej dĺžky plutvy pre minimalizáciu vedľajších účinkov
  • remienok so systémom ESBS
  • 5 farebných vyhotovení
  • 3 veľkosti Small, Regular, X-Large

Typ

Materiál

farby

veľkosti

remienkové

ESBS remienok

Termoplastická guma, technopolyméry

5

3