Technisub ZEPHYR

Technisub ZEPHYR
Technisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYRTechnisub ZEPHYR
Model:ZEPHYR
Výrobca:Technisub
Cena s DPH: 15,30 € (461 Sk)

Zephyr je ideálna ventilová dýchacia trubica pre všetky potápačské aktivity. Je navrhnutá tak, aby umožňovala maximálne odvádzanie vody s minimálnym úsilím.

Zephyr je dýchacia trubica s veľkým výdychovým ventilom a anatomickým náustkom v rôznych farebných prevedeniach. Je navrhnutá tak, aby poskytovala komfortné dýchanie bez veľkého úsilia. Je vybavená jedným veľkým výdychovým ventilom elipsovitého tvaru, ktorý je umiestený v spodnej časti otočného systému trubice. Tento suchý systém slúži na zachytávanie zostatkovej vody. Ventil vďaka svojej veľkosti a tvaru ponúka minimálny odpor pri otváraní a umožňuje rýchle vyfúknutie vody z dýchacej trubice.

Anatomicky náustok trubice nachádzajúci sa na otočnej časti je vyrobený z antialergického silikónu. Je k dispozícii vo veľkostiach Regular pre dospelých a Midi pre deti alebo ženy. Náustok vďaka svojmu anatomickému tvaru sa dobre prispôsobí v ústach a komfortne drží bez veľkej námahy. Na vrchnej časti dýchacej trubice sa nachádza tzv. „Splash Guard“, ktorý bráni náhodnému vniknutiu vody do trubice. Súčasťou dýchacej trubice je ľahko a rýchle nastaviteľná spona pre upevnenie trubice na potápačskú masku.

  • dýchacia trubica z pevného plastu
  • zahnutý tvar trubice sledujúci zakrivenie hlavy
  • transparentný náustok zo silikónu v dvoch veľkostiach
  • jednoventilový suchý systém
  • 8 farebné vyhotovení
  • Splash Guard na vrchole trubice
  • nastaviteľná klipsňa pre upevnenie na masku

Typ

Trubica

Náustok

Materiál

Ventil

Farby

Tradičný pevný

Anatomická

Ortodontický

transparentný

Termoplast a   silikón

elipsovitý

8